Гранітна бруківка Габбро (чорного кольору) 50х50х50 мм

влевовправо
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00044
7 ₴/кг
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (67) 955-11-47
менеджер
- +380 (50) 955-11-47менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бруківка гранітна колота або пиляна - найпоширеніший вид гранітної бруківки. Така продукція має ідеальну геометрію, що дозволяє робити укладку фактично без швів. Вся пиляна бруківка проходить термічну обробку. Це дозволяє отримати антиковзні властивості лицьового боку після укладання. Також варто відзначити, що гранітна бруківка має прекрасні фізико - механічні властивості. Вона не боїться атмосферних перепадів температури, попадання прямих сонячних променів, високої вологості або тиску. Термін придатності такої продукції десятки і навіть сотні років. Обравши пиляну гранітну бруківку, Ви отримуєте прекрасне покриття для підлоги. Мощення гранітною бруківкою надасть Вашому будинку благородства та аристократичності, підкреслить екстер'єр будинку, офісу або кафе, а завдяки властивостям натурального каменю, збереже первозданний вигляд на багато років. Виготовлення та продаж виробів з граніту: - стільниця; - підвіконня; - Барна стійка; - плита облицювальна; - ступені; - колона; - балясина; - бруківка; - бордюр; - камін; - фотнан;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Гранит |
| Основные | |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 50 мм |
| Способ изготовления | Раскалывание |
| Материал изделия | Гранит |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴/кг


